- HAMA

Цена
€8 04 / 15 72 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
За свързване до 5 електрически консуматора
Гнезда, завъртени на 45°
Светещ превключвател за включване / изключване
Защита срещу случаен допир
GS тестван
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
За свързване до 5 електрически консуматора
Гнезда, завъртени на 45°
Светещ превключвател за включване / изключване
Защита срещу случаен допир
GS тестван
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой гнезда | 5 |
| ТИП | Стандартен |
| Дължина кабел (m) | 1.4 м |
| Макс. мощност | 3500 W |
| Защита за деца | Да |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Черен |
| Защита от пренапрежение | Не |
| Превключвател | Да |
| Материал | Синтетичен материал |
| Вид контакт | Шуко |
| Брой проводници | 3 |
| Сечение проводник | 1.5 mm² |
| Оптичен индикатор | Не |
| Тегло | 0.38кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти (count) | 5 |
| Дължина на кабела (m) | 1.4 м |
| Тип контакт | Шуко |
| Защита от пренапрежение | Не |
| Превключвател | Да |
| USB портове (count) | 0 |
| USB-C портове (count) | 0 |
| Максимален товар (W) | 3680 |
| Индивидуални ключове | Не |
| Стенен монтаж | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.38кг |
Разклонител HAMA 5 гнезда, 1.4 м, 137267
Разширете възможностите си за захранване безопасно с разклонителя HAMA с 5 гнезда. С 5 контакта тип Шуко и 1.4-метров кабел, той осигурява надеждно разпределение на енергия за вашите домашни или офис електронни устройства.
Ключови Предимства
- 5 контакта — Захранвайте няколко устройства от един стенен контакт.
- 1.4 м кабел — Гъвкава дължина за удобно поставяне.
- Превключвател — Лесно управление на захранването към всички свързани устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти | 5 |
| Дължина на кабела | 1.4 м |
| Тип контакт | Шуко |
| Превключвател | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Разклонител HAMA с 5 гнезда
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














